خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نقش عوامل روانشناختی در رژیم درمانی

   

  نقش عوامل روانشناختی در رژیم درمانی

   

  برای کنترل وزن رژیم های متفاوتی پیشنهاد می شود. شما نیز ممکن است بارها رژیم گرفته و بعد از مدتی خسته شده به وضعیت قبلی و گاهی بدتر از قبل برگشته اید. برای کنترل وزن، شما باید تفکر، هیجان، و رفتار خود را تغییر دهید. به دیگر سخن، سبک زندگی شماست که اضافه وزن را به وجود می آورد.

  هر کس به نوبه  خود یک انسان دوست داشتنی و مفید است. اگر تصمیم گرفته اید تغییر وزن داشته باشید برای این است که می خواهید سالم تر زندگی کنید و سلامت خود را حفظ کنید. هیچ رژیم معجزه آسایی وجود ندارد. همه چیز در خود شما و سبک زندگی شما نهفته است. کنترل وزن یک برنامه همیشگی است که با بهینه سازی نحوه تفکر و کنترل خود، التیام احساسها و کنترل هیجان ها، تسلط بر تکانه خوردن و کنترل عادتها امکان پذیر است. بهینه سازی سبک زندگی متدی روانشناسانه است که با تکیه بر تغییر رفتارها و هیجانها به تغییر رفتارهای خوردن می پردازد. وزن شما تحت تأثیر ویژگی های شما است. راه حل کنترل وزن هر فردی بستگی به ویژگی های بی همتای او دارد. تغییر و دگرگونی از طریق شروع رفتار سازنده و توقف رفتار غیر سازنده امکان پذیر است.

  در جامعه هر روز رژیم غذایی جدیدی معرفی می شود که شما را سریع و آسان به نتیجه برساند اما تجربیات و تحقیقات نشان می دهد که کنترل یا کاهش وزن به هیچ وجه سریع و آسان نیست و تازمانیکه ندانید چه کار باید کرد و و چگونه باید آن را انجام داد به هیچ نتیجه مثبتی نخواهید رسید. مهم نیست چند بار امتحان کرده اید یا شکست خورده اید، اگر مسیر درست را انتخاب کنید حتما موفق می شوید.

  شما همیشه حق انتخاب دارید

   

  گروه مشاوران ذهن آرام


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کنترل ,تغییر ,رژیم ,زندگی ,رفتار ,امکان پذیر ,بهینه سازی ,برای کنترل ,
  نقش عوامل روانشناختی در رژیم درمانی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر